Yangın Alarm Sistemleri

null

MAXLOGIC & MAVIGARD

Maxlogic ve Mavigard, İstanbul’da bulunan fabrikamızda üretimini bizzat gerçekleştirdiğimiz, yangın ve gaz algılama sistemlerimizin markalarıdır. 30 yılın vermiş olduğu bilgi birikimini ve sektör tecrübesini harmanlamamızın sonucunda elde ettiğimiz her bir ürün son teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

Yangın Alarm Sistemleri

Yönetmeliklerce zorunlu hale getirilen Yangın Alarm Sistemleri dedektörleriyle yangın algılama panel sistemleri ile artık çok ciddi bir iş haline gelmiştir. Teknolojnin gelişmesi ile birlikte sistemler günden güne daha gelişmiş hale geliyor, siz ve müşterileriniz için daha kullanışlı oluyor. Kurduğumuz sistemlerin ana bayisi olarak Flux Elektrik anahtar teslim Yangın Algılama sisteleri sunmaktadır.

Uzman kadromuz, yangın algılama sistemleri konusunda projeyle %100 uyumlu doğru işçilikler çıkartarak gerek kurulum esnasında gerek devreye aldıktan sonra oluşabilecek hataları sıfıra indirmektedir.

Flux Elektrik bünyesinde yapılan yangın algılama sistemleri yönetmeliğe uygun ve hatasız olarak tasarlanmaktadır.Yapıların büyüklüğüne ve projelerin teferruatlarına göre çok çeşitli yükleri kaldırabilecek çok farklı projeler yapılabilmektedir.

Aşağıda ki sekmelerden yangın alarm sisteminde kullandığımız markaları, bayiliklerimizi öğrenebilir,referanslarımızı inceleyebilir ve sağdaki forum üzerinden bizimle iletişime geçip fiyat alabilirsiniz.

Teklif Formu